Біля будівлі 112 каналу планується громадська акція «Медведчук замовчи»

В п’ятницю,  25 жовтня об 11.00, біля будівлі 112 каналу планується проведення громадської акції  «Медведчук замовчи», спрямованої на припинення трансляцій телевізійного  каналу.

загрузка...

Про це на своїй сторінці в Фейсбук заявив громадсько-політичний діяч Констянтин Новаленко. Так, активіст закликає всіх небайдужих приєднатись та зазначає: «Медведчуку час відповісти перед законами України та сісти за грати.» Також Констянтин Новаленко в своєму пості на Фейсбук наголошує, що «не варто плутати «свободу слова» з «кремлівською пропагандою» та закликає владу більш детально вивчити контент, що транслює 112 канал та додатково перевірити його на наявність елементів пропаганди країни-агресора.

Нагадаємо, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення відмовилася продовжувати ліцензію телеканалу «112 Україна» на цифрове мовлення. Телеканал «112 Україна» не погоджується з рішенням Нацради і планує подавати позов у суд.  На «112» заявили, що в деяких членів Нацради з липня 2019 року закінчилися повноваження, тож вони не можуть приймати такі рішення.

Зауважимо, що неофіційним власником «112 каналу» є проросійський олігарх та кум Путіна Віктор Медведчук. 14 червня 2019-го року телеканал увійшов до складу новоствореного медіахолдингу «Новини», куди також входять телеканали «ZIK» і «NewsOne».

Loading...

Related posts