Нардеп Стернійчук про робочій тиждень українських парламентарів в Америці

США і надалі підтримуватимуть Україну у реформах та становленні дієвих, незалежних антикорупційний інституцій. Про це заявив нардеп, член Комітету з питань антикорупційної політики Валерій Стернійчук, висловивши вдячність конгресменам, сенаторам та представникам американської бізнес-спільноти за підтримку і неоціненний досвід, який делегація українських парламентарів отримала під час робочого візиту до США, що збігся з часом проведення  74-ї сесії Генасамблеї ООН.

загрузка...

«Дуже вдячний Atlantic Council за запрошення взяти участь в конференції Ukraine Business Council у Нью-Йорку. Приємно почути від представників уряду США, впливових американських експертів та інших впливових осіб, що підтримка курсу України на розвиток є для них надзвичайно важливою» — зауважив Стернійчук.

За словами народного обранця, під час низки зустрічей, наряду з питанням  систематизації механізмів у боротьбі з корупцією, також обговорювали захист українських кордонів за допомогою високотехнологічних військових засобів, надання Україні безпекової допомоги, питання активної взаємодії між Україною і США в умовах протидії гібридній агресії з боку РФ тощо.

До того ж, як зазначає парламентар, американські партнери планують і надалі надавати фінансову допомогу Україні  та підтримують продовження санкцій проти Росії, як легітимний інструмент  відновлення справедливості.

Звісно, перебував на орбіті уваги американців  і скандал щодо можливого втручання України в передвиборчу кампанію США-2020, з приводу чого українськи політики висловили одностайну позицію — Україна не стане інструментом політичного тиску та зберігатиме нейтралітет  у боротьбі республіканців та демократів.

«Ми підтримуємо позицію Президента і переконані, що наші правоохоронні органи не повинні втручатися у виборчий процес іншої держави» — наголосив Стернійчук.

загрузка...

Нагадаємо, що днями світові ЗМІ повідомили про спробу Президента США Дональда Трампа змусити Президента України втрутитися у вибори 2020 року у США. В свою чергу, Володимир Зеленський спростував дану інформацію та заявив, що Україна за жодних умов не перетинатиме кордон незалежності Америки.

Loading...

Related posts