Президент України зробив попередження Медведчуку за скандальний телеміст NewsOne

Володимир Зеленський заявив, що не дозволить монополізувати українське телебачення куму президента Російської Федерації Віктору Медведчуку.

загрузка...

Про це він заявив під час відвідування Борисполя 10 липня, повідомляє прес-служба Офісу президента.

«Під час війни будь-які люди, у яких не проукраїнське бачення, не можуть монополізувати український канал. Ми повинні з цим розбиратися», — відповів Зеленський на питання про телеканал NewsOne, який мав намір провести телеміст з російським пропагандистським каналом.

Президент запевнив, що це питання врегулюють на законодавчому рівні після обрання нового складу Верховної Ради.

«Ніяких інформаційних монополій у нас не буде. Таким людям, як пан Медведчук, не дамо монополізувати наше українське телебачення», — додав глава держави.

Нагадаємо, що 7 липня ведучий пропагандистського державного телеканалу «Россия 1» Дмитро Кисільов анонсував проведення 12 липня спільного з українським телеканалом NewsOne телемарафону «Треба поговорити». Керівництво NewsOne відзначило, що метою програми є «діалог в прямому ефірі між звичайними людьми України і Росії без політики і політиків», щоб кожен зі свого боку «зробив крок для припинення війни».

загрузка...

Ідея проведення телемосту спровокувала потужний громадський резонанс. 8 липня через погроз фізичної розправи на адресу журналістів, телеканал NewsOne скасував анонсований телемарафон.

Секретар РНБО Олександр Данилюк повідомив, що ідея проведення телемосту є просто дешевою маніпуляцією.

Генпрокуратура заявила про намір заарештувати активи NewsOne, та викликати власника та співробітників на допити. Наміри телеканалу NewsOne провести телеміст з РФ кваліфіковано, як підривна діяльність і державна зрада.

Безпосереднім власником NewsOne є народний депутат Тарас Козак, його вважають соратником кума російського президента Віктора Медведчука. У його холдинг входять телеканали «112 Україна», NewsOne і ZIK.

Джерело: https://ua.news/ua/

Loading...

Related posts